• Te asteptam in echipa OptiX! Angajam Instalator sisteme securitate – curenti slabi

  • Ideile tale conteaza! Apreciem initiativa, inovatia, creativitatea! Ai abilități tehnice si nevoie de un loc pentru a le arăta? Te asteptam într-un mediu flexibil, in care esti in contact permanent cu noile tehnologii!

  • Avem 2 locuri disponibile in echipa noastra pentru:

    Instalator sisteme de securitate si curenti slabi

    Candidatul ideal:
    • Avantaj cunoasterea echipamentelor componenete ale sistemelor de securitate (oferim instruire la locul de munca);
    • Avantaj cunoasterea instalatiilor electrice de curenti slabi;
    • Permis conducere categoria B;
    • Abilitati tehnice;
    • Apt pentru munca la inaltime;
    • Seriozitate, punctualitate, loialitate, spirit de echipa;
    • Mod riguros de organizare, disciplina muncii;
    • Cunostinte de retelistica prezinta avantaj in desfasurarea activitatii.
    • Minim: Diploma de Bacalaureat
    • Disponibilitate la deplasari si program flexibil;

    Descrierea jobului
    • Realizarea cablarii si instalarii sistemelor de securitate comercializate de firma, sisteme antiefractie, supraveghere video, control acces, pontaj, detectie incendiu, videointerfonie, stingere incendiu, instalatii electrice, automatizari porti, automatizari case inteligente, sonorizare, etc.;
    • Punerea in functiune si efectuarea programari sistemelor de securitate instalate;
    • Executarea operatiunilor de interventie, service si mentenanta pentru clientii din portofoliu;
    • Intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii (fisa de interventie, fisa intrare in service/ mentenanta, process verbal de predare primire etc.);
    • Intretinerea sistemelor de securitate aflate in garantie si post- garantie;
    • Instructaj de folosire a echipamentelor instalate catre beneficiarii firmei;
    • Asigurarea asistentei tehnice catre clientii firmei;

    Locatie: Baia Mare

    Beneficii Oferite:
    Pachet salarial si bonus corelat cu rezultate si performanta!
    Instruire continua la locul de munca si cursuri perfectionare! Instrumente de lucru performante!

    Asteptam CV-ul tau pe adresa de mail: office@optix.ro!

    Din 2011 oferim clientilor nostri solutii complete si complexe -> Consultanta - Proiectare - Instalare - Mentenanta - Service pentru:
    - Sisteme de Supraveghere Video si Detectie Efractie;
    - Sisteme de Control Acces si Interfonie - Videointerfonie;
    - Sisteme de bariere pentru parcari cu camere video si LPR;
    - Sisteme Retea Voce-Date, proiectare-instalare infrastructura pe Fibra Optica;
    - Cablare structurata, Instalatii Electrice Inteligente, Automatizari
    - Configurare servere, VPN,  service si mentenanta calculatoare ;

  • Aplica Online

    Send

Inchide